4office to linia produktów przeznaczonych specjalnie do biur.

Stanowiska pracy, drzwi szaf i ścianki działowe są elementami dźwiękochłonnymi, które pomagają zapewnić wysoki poziom komfortu akustycznego i estetyki w środowisku pracy. Dzięki temu biura stają się miejscami, w których łatwo się skoncentrować, gdzie relacje w pracy są przyjemniejsze, a produktywność wyższa.

4office

4office door

4office partition

4office station

 

Drzwi dźwiękochłonne z linii 4sound® o mocnym acz eleganckim charakterze graficznym uzupełniają cechy akustyczne systemu 4office w każdym zastosowaniu meblowym. To uzupełnienie kolekcji otwierające drzwi do nowych możliwości indywidualizacji otoczenia w komfortowym wymiarze dźwiękochłonności 4design.

 

Ścianki działowe 4office partition pełnią podwójną funkcję - dźwiękochłonną i separacyjną. Ścianki działowe 4design mogą być wykonane na wymiar i dostępne w każdym rodzaju wykończenia.

 

4office-station stanowi kompletne biurowe gniazdo robocze - osobistą strefę dźwiękochłonną stworzoną w celu uzyskania przyjemnego i korzystnego środowiska pracy poprzez wykorzystanie ekranów dźwiękochłonnych, ograniczających rozprzestrzenianie się dźwięku.

ZADZWOŃ DO NAS :

Tel. +48 570 274 835 Łukasz Chlebanowski
Tel. +48 603 327 533 Stanisław Szymanek

Dział techniczny :
Tel. + 48 603 787 537 Artur Szymanek

Znajdź nas na :

 

Facebook

Pinterest

Instagram

 

 

 
 
 

 

 

W 4design opracowaliśmy specjalne rozwiązanie dla call center, ekonomiczne i funkcjonalne, które pozwala na współistnienie koncentracji i komunikacji, zwiększając efektywność i wydajność pracowników również w przestrzeniach typu open space. Stanowiska pracy 4design mogą być wykonane na wymiar.

DOSTĘPNE WYKOŃCZENIA

OKLEINA MELAMINOWA

FORNIR MODYFIKOWANY

FORNIR DREWNIANY

DOWOLNIE LAKIEROWANIE wg. palety RAL

AKACJA-TYTOŃ

AKACJA-TYTOŃ

ORZECH AMBASADOR

BETON

BRZOZA

GRANIT

JASNOSZARY

RTĘĆ

JESION MOKA

DĄB NIAGARA

GRUSZA

DĄB PETERSBURSKI

SZARY KAMIENNY

ORZECH WENECKI

BIAŁY

ORZECH AMERYKAŃSKI

HEBAN

DĄB SZARY

DĄB JASNOSZARY

DĄB

TEAK

DĄB BIAŁY

WIŚNIA AMERYKAŃSKA

JESION

BRZOZA

ORZECH CANALETTO

WIŚNIA

JODŁA

KLON

GRUSZA